MAYIS TEMETTÜ TAKVİMİ 2021

Mayıs ayı temettü takvimi belli oldu. 29 şirket mayıs ayında temettü verecek. Hangi şirket ne kadar temettü verecek işte detayları…

Mayıs ayında Bimas, Alarko, Goodyear, Ülker, Coca Cola, Şisecam gibi büyük şirketler temettü vermeye hazırlanıyor. İşte tam liste.

BİST
Kodu
Pay Başına Temettü (TL)Temettü Verim OranıÖdeme Tarihi
BrütNet
ISBIR6,00005,10000,08%3.05.2021
BFREN6,89875,86390,60%5.05.2021
EKGYO0,02170,02171,19%5.05.2021
CUSAN0,11760,10001,62%5.05.2021
CEMTS0,17650,15001,20%5.05.2021
DMSAS0,15000,12752,00%5.05.2021
SARKY0,25000,21251,67%5.05.2021
AYES0,15000,150066,00%11.05.2021
ALARK0,13800,11731,31%11.05.2021
ERBOS0,89990,76491,24%17.05.2021
DNISI0,09200,07800,65%18.05.2021
BIMAS2,00001,70002,99%20.05.2021
PRKAB0,03680,03130,40%24.05.2021
EGGUB2,50002,12501,11%24.05.2021
GOODY0,38330,32585,41%24.05.2021
ALGYO0,78000,78003,13%24.05.2021
ULKER0,80870,68743,76%25.05.2021
HATEK0,47620,40472,81%25.05.2021
CCOLA1,97001,67452,57%27.05.2021
IHEVA0,01000,00850,72%28.05.2021
INDES0,19660,16712,79%28.05.2021
AEFES1,93481,64467,84%28.05.2021
AGHOL0,16420,13960,41%31.05.2021
SODSN0,51000,43001,24%31.05.2021
VESBE1,40351,19302,62%31.05.2021
GENTS0,06490,05521,40%31.05.2021
OYAYO0,05300,05300,59%31.05.2021
SISE0,16320,13872,21%31.05.2021
BRYAT2,40002,04000,48%31.05.2021

Temettü nasıl hesaplanır ?

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.