Meditera Tıbbı Malzeme halka arz oluyor

Meditera Tıbbı Malzeme halka arz oluyor. Peki ne zaman? Ek satış olacak mı? Toplam kaç lot satış olacak? Birçok sorunun cevabı burada..

Meditera Tıbbı Malzeme fiyatı belli mi?

Halka arzı sabit fiyatla olacak ama henüz fiyatı belli değil. Halka arz tarihi de belli olmadı. Toplamda 7.000.000 lot satış yapılacak olup, ek satış olmayacak.

2021 HALKA ARZ TAKVİMİ…

Halka arzı oransal mı eşit mi?

Meditera Tıbbı Malzeme halka arzı oransal dağılım olacak. Konsorsiyum liderliğini Gedik Yatırım yapacaktır. İşlem kodu  #MEDTR olarak belirlendi.

Kurumsal

1938’ten Bugün’e Meditera

Şirketimizin ilk firması 1983 yılında Ecz. Atilla Sevinçli tarafından İzmir’de kurulmuş ve 90’lı yıllarda sektörün önde gelen tıbbi malzeme kuruluşları arasında yerini almıştır.

Meditera anestezi ve yoğun bakım devreleri üretiminde, onkoloji ilaç hazırlama ve uygulama sistemleri kurulumunda, işletilmesinde ve projelendirilmesinde, infüzyon pompa ve setleri distribütörlüğü ve teknik servisinde, biyosidal ürün üretiminde uzmanlaşmıştır.

Ayrıca, şirket iştiraklerinden olan ve Internacional Farmacéutica S.A. de C.V.  (IFSA) firması ile ortak girişim olarak kurulan S & Mohr firması Türkiye’deki tesislerinde cerrahi sütür, S&Mohr America firması ise Meksika’daki tesislerinde solunum devreleri ve aksesuarları üretmektedir.

Şirketimiz, yüksek kalite anlayışı sayesinde önemli dünya markalarına ürün üretmekte, çokuluslu dünya markalarının distribütörlüğünü yapmakta, ve Altech markasıyla da 6 kıtada 80 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

https://www.meditera.com.tr/p/kurumsal

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.