MERCAN KİMYA EŞİT DAĞITIMLA HALKA ARZ OLUYOR

SPK, Mercan Kimya’nın halka arzını onayladı

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), yapılan değerlendirmeler sonucunda bir şirketin halka arz başvurusuna onay verildiğini açıkladı.Mercan Kimya halka arz oluyor. Peki halka arz tarihi belli? Ne zaman halka arz olacak? Fiyatı belli oldu mu? Birçok yatırımcının merak ettiği soruların cevabı…

Mercan Kimya halka arz tarihi belli mi?

Halka arz tarihi henüz belli değil .

Şirket 20-21 Mayıs tarihleri arasında talep toplayacak. Şirketin lot sayısı 20 milyon olacak.

Mercan Kimya Halka Arz Fiyatı

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Mercan Kimya’nın hisse başına 8,81-10,46 lira fiyat aralığıyla halka arz başvurusunu onayladı.

2021 YILINDA HALKA ARZ OLACAK ŞİRKETLER…

Mercan Kimya halka arzı eşit mi oransal mı olacak?

Bütün yatırımcıların merak ettiği diğer bir soru ise halka arzının nasıl dağılacağı. Mercan Kimya yatırımcılara eşit dağıtımlı olacak.

2021 HALKA ARZ TAKVİMİ…

Mercan Kimya işlem kodu belli mi?

Mercan Kimya borsa da #MERCN koduyla işlem görecektir.

Mercan Kimya Halka Arz Hangi Kurum Aracılık Edecek

Halka arzda satışa A1 Capital aracılık edecek.

TEMETTÜ HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ…

Taslak izahnameyi incelemek için https://mercankimya.com.tr/investor-relations/MercanKimya-taslak-izahname.pdf adresinden ulaşabilirsiniz.

Mercan Kimyayı daha yakından tanıyalım…

Mercan Kimya Hakkında

977 yılında Denizli’de kurulan Mercan Kimya, Türkiye’nin ilk parafin üreten firması olma özelliği taşımaktadır. Fabrika, 12.000 m²’si kapalı alan olmak üzere 20.000 m² arazi üzerinde konusunda uzman personeliyle hizmet vermektedir.

Mum, kibrit, kağıt, tekstil, pil, laminasyon, barut, kalem, boya kalemi, polisaj, emaye, kablo, kromaj, hassas döküm, deri, trikotaj, elektronik devre lehimciliği, sunta, yumurta viyolü, beton kalıpçılık, beton katkı malzemeleri sanayilerinde kullanılan teknik özelliklerine göre çeşitli parafin ve parafin emülsiyonları üretmektedir.  

https://www.mercankimya.com.tr/

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.