MİA TEKNOLOJİ HALKA ARZ EŞİT Mİ

MİA TEKNOLOJİ HALKA ARZ EŞİT Mİ ?Mia halka arz oluyor. Fiyatı belli oldu mu? Ne zaman halka arz olacak işte birçok sorunun cevabı…

Mia halka arz oluyor. Taslak izahnameye göre eşit dağıtımla halka arz olacak olan Mia  12.5 milyon lot satışı olacak.

HALKA ARZ  FİYATI NE KADAR?

Mia halka arz fiyatı 15.8 lira olacak.

TALEP TOPLAMA TARİHİ AÇIKLANDI MI?

15-16 kasım tarihlerinde talep toplanacak?

HALKA ARZ HABERLERİ…

HANGİ ARACI KURUMLAR VAR?

Bütün bankalar ve aracı kurumlardan alınabilir.

MİA TEKNOLOJİ HALKA ARZ EŞİT Mİ ?

Eşit yöntem ile halka arz edilecek.

ŞİRKETE YAKINDAN BAKALIM…

MİA Teknoloji Anonim Şirketi; Ar-Ge, İnovasyon, Yazılım Geliştirme, Entegrasyon ve Çözüm Sağlayıcı bir Teknoloji Geliştirme Bölgesi şirketidir. Şirket hem kamu hem de özel kuruluşların bilgi altyapısı gereksinimlerine odaklanır ve özel sistem çözümleri geliştirir.

MİA Teknoloji, 2006 yılında 3 Bilgisayar Mühendisi tarafından kurulmuş, 15 yıllık sektör deneyimiyle gelişmeye devam etmektedir. MİA %60’tan fazlası Ar-Ge ve inovasyon alanında olmak üzere 70’den fazla personele istihdam sağlamaktadır. Terzi modeli sistem geliştirme ve ürünleştirme prensibi ile Türkiye’nin birçok noktasında çalışan sistemler sunmakta olan şirket, sağladığı 7/24 çağrı merkezi desteğiyle, sorunlara anlık çözümler üretmektedir.

MİA Teknoloji, artan deneyimleri ile Ar-Ge çalışmalarına önem verdiğinden dolayı, birçok alanda yüksek eğitimli mühendisi, araştırma yapmak ve proje geliştirmek amacıyla istihdam etmektedir. Satış, Destek, İş Geliştirme ve Finans gibi birçok ekibiyle birlikte, her zaman güncel ve kendi alanlarında deneyimli kişilerle iş hayatına gelişerek ve büyüyerek devam etmektedir.

2020 yılının aralık ayında ODTÜ Teknopark’ ta şubesini açan MİA Teknoloji, başta Teknokent Savunma Sanayi Kümelenmesi (TSSK) olmak üzere, iş ağını ve yeni iş birliklerine adım atmak için birçok kümelenmeye üye olmaya devam etmektedir. Üniversite laboratuvarlarına ulaşma ve projelerde akademik personel ile iş birliği yapabilme becerisi, MİA Teknoloji’yi sürdürülebilir bir şirket haline getirmektedir.

KAYNAK:

https://www.miateknoloji.com/kurumsal/sirket-profili/

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.