Naturelgaz toplam talep miktarı ne kadar?Kişi başı kaç lot düşüyor?

Yılın 3. Halka arzı Naturelgaz. Naturelgaz halka arz için 25-26 Mart tarihlerinde talep topluyor. Peki toplam talep miktarı ne kadar? Ne zaman açıklanacak? Borsada işlem görmeye ne zaman başlayacak?

ORANSAL HALKA ARZLARDA DAĞITIM YÜZDELERİ

EŞİT DAĞITIMLI 3 HALKA ARZ GELİYOR

2021 yılında halka arzlar yağmur gibi yağmaya devam ederken, 3. halka arz içinde talepler toplandı.

Fiyatı 8.5 lira olup sabit fiyattan halka arz olacaktır. Şirketin 31.363.637 lotu yatırımcılara pay edilecek. Talebin fazla olması halinde 3.163.363 lot satışa dahil edilecek. Buna göre toplamda 34.527.000 lot satışa sunulmuş olacak.

EŞİT HALKA ARZ OLACAK PEKİ HANGİ ŞİRKET DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ…

Naturelgaz ek satış hariç halka arz edilecek payların; %60’ı Yurt İçi Bireysel Yatırımcılara, %30’u Yurt İçi Kurumsal Yatırımcılara, %10’u Yurt Dışı Kurumsal Yatırımcılara, tahsis edilmiştir.

FOTO1

ÇAVUŞOĞLU DEMİR ÇELİK EŞİT HALKA ARZ OLACAK…

1 Nisanda borsada işlem görmeye başlayacak.

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.