NETCAD HALKA ARZI 2022’DE

NETCAD HALKA ARZ OLUYOR İŞTE DETAYLAR…

2022 yılında halka arz olması beklenen şirketlerin birisi.  2021’de olduğu gibi 2022 yılında da halka arz rüzgarı esmeye devam ediyor. birçok şirket halka arz için onay aldı. birçok şirkette halka arz oldu. Bu yazımızda sizinle hep beraber Netcad Yazılım şirketinin taslak izahname incelemesi yapacağız.

TALEP TOPLAMA TARİHİ BELLİ OLDU MU?

Henüz talep toplama tarihi ve halka arz tarihi belli olmadı.

HALKA ARZ FİYATI BELLİ Mİ?

Halka arz fiyatı açıklanmadı, ancak 15 m lot satışı olacaktır. Ayrıca ek olarak 3 m lot satışı daha gerçekleşecektir. Şirket paylarının ek satış dahil yüzde 41.8’ini halka arz etmeyi planlıyor

Halka arzın aracı kurumları Ak Yatırım ve İş Yatırım oldu.

HALKA ARZ EŞİT Mİ ORANSAL MI OLACAK?

Dağıtım şeklide henüz açıklanmadı şirketin.

 

2022 HALKA ARZ LİSTESİ

ŞİRKETİ YAKINDAN TANIYALIM…

Kuruluşundan bugüne sektörün gelişmesine öncülük eden Netcad, bugün 90+ üniversitenin 700’e yakın bölümünde ders olarak okutulmaktadır. Netcad’in sunduğu 30’dan fazla mühendislik çözümü, Türkiye’de kadastro ve haritacılık, şehir planlama ve altyapı uygulamalarında sektör standardı haline gelmiştir.

Netcad, uzman mühendisleri ve yetkin yönetim kadrosuyla, iş dünyasının akıllı veri yönetimi ihtiyaçlarına uygun, yüksek verimliliğe sahip çözümler üretmektedir. AR-GE ekibi ile teknolojinin yarınını takip etmekte, artan ve çeşitlenen ihtiyaçlara yönelik inovatif çözümlerle müşterilerine memnuniyet odaklı hizmet vermektedir. Sektörü ile iş birliği içerisinde çalışarak ülke ekonomisine değer katmakta ve ihtiyaçlara en uygun çözümleri sunmaktadır.Türkiye’de 10 bakanlık, 800+ kamu kurumu, 1.250+ belediye ve 8.000’den fazla özel şirket Netcad ürünleri ile bugünü kolaylaştırıyor, yarını planlıyor.

 
 

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.