OBASE TALEP TOPLAMA SAATLERİ

OBASE TALEP TOPLAMA SAATLERİ

Halka arz için onay çıkan Obase Bilgisayar için hangi aracı kurumlardan talep işlemi yapacağız?

TALEP TOPLAMA TARİHİ NE ZAMAN?

28-29 temmuz tarihlerinde talep toplama işlemi gerçekleşecektir.

HALKA ARZ EŞİT Mİ ORANSAL MI?

Halka arz tamamen eşit dağıtımla halka arz olacak.

HALKA ARZ İÇİN TALEP TOPLAMA SAATLERİ

10.30-13.00 saatlerinde halka arz için talep toplama işlemi gerçekleşecektir.

HANGİ ARACI KURUMLARDAN TALEP TOPLAMA İŞLEMİ YAPABİLİRİZ?

Eşit halka arzlarda bütün aracı kurumlardan talep oluşturabiliriz.

HALKA ARZ TAKVİMİ…

ŞİRKETİ YAKINDAN TANIYALIM

 

“Analitik Çözümler” Ve “Sektörel Çözümler” İle Uzmanlaşmış Yazılım Geliştirme Şirketi, Bilişim Teknolojileri Çözüm Sağlayıcısı  Ve Sistem Entegratörü.

1995 yılında kurulan OBASE Türkiye’nin öncü yazılım ve danışmanlık şirketlerindendir.

OBASE, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’na bağlı AR-GE Merkezi statüsünde inovatif projeler ve yazılım ürünleri geliştirerek, akademik ve uluslararası ödüller almıştır.

 

Türkiye Merkezli Üreticiler arasında; Yazılım kategorisinde ilk 20’de ,Veri Ambarı ve İş Zekası  kategorisinde 1.sırada yer almaktadır.

OBASE, Amerika ve İstanbul ofislerinden, ulusal ve uluslararası şirketlere 210+ uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.

01201234567

Yıllık Deneyim

010

Yıllık Ar-Ge merkezi

01234567800+

Başarılı Proje

01012345+

Ülkede Faaliyet

012010+

Mühendis ve Uzman

Kurucularımız

Obase Hakkımızda Bülent Dal

 

Dr. Bülent Dal, CEO – Kurucu Ortak

1991 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği bölümünden mezun olan Bülent Dal Sistem Analizi ve İşletme Yönetimi konularında yüksek lisans yapmıştır. Doktora çalışmasını, Veri Ambarı ile ilgili bir tez çalışması ile 1999 yılında Bilgisayar Mühendisliği alanında tamamlamıştır. 1995 yılında yazılım ve danışmanlık hizmetleri sunmak amacıyla OBASE şirketinin kurucuları arasında yer almıştır. İş Analitiği, Büyük Veri, Perakendede operasyonel verimlilik ve inovasyon, iş optimizasyonu odaklı konularda sektörel yayınlarda makaleler yazmakta ve konferanslarda konuşmalar yapmaktadır. Büyük Veri, Analitik yaklaşımlar alanındaki tecrübe ve bilgi birikimlerini; görev aldığı topluluk ve komitelerde paylaşmak, yaygınlaştırmak konularında da çalışmalara katılmaktadır. Spor merakıyla bilinen Dr. Bülent Dal, Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

Obase hakkimizda Banu Dal

 

Banu Dal, Yönetim Kurulu Üyesi Ve Kurucu Ortak

İş hayatına 1989 yılında Otomotiv sektöründe başlayan Banu Dal, 1995 yılından bu yana çalışma hayatına OBASE’in Yönetim Kurulu Üyeliği ve Kurucu Ortaklığı ile devam etmektedir. Akademik eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği Bölümü’nde tamamladıktan sonra yine aynı fakültede Sistem Analizi üzerine Yüksek Lisans derecesini almıştır. Perakende başta olmak üzere tüm sektörlere yönelik gerçekleştirilen projelerde; uzmanlık alanları kapsamında danışmanlık görevlerinde bulunmuştur. Halen OBASE Ar-Ge Merkezinde, İnnovasyon ve Ürün Geliştirme konularında Ar-Ge Yöneticiliği rolünü de sürdürmektedir. Bu rolü ile Ar-Ge alanında yapılan çalışmalarla, ülkemizdeki Ar-Ge Faaliyetlerinin gelişmesine de destek sağlamaktadır. İş yaşamı dışında; Felsefe, Psikoloji ve Kişisel Gelişim dallarında da çalışmalara katılmaktadır. Kurum içi ve kurum dışı organizasyonlarda mentorluk yaparak mesleki ve kişisel tecrübelerini paylaşmaktadır. Evli ve 2 çocuk annesidir.

 

Obase hakkimizda Haluk Alpay

 

Haluk Alpay, Yönetim Kurulu Üyesi Ve Kurucu Ortak

Bilgi İşlem alanında iş hayatına 1978 yılında Denizcilik sektöründe başlayan, ALARKO ve Havaş’ta devam eden Haluk Alpay, 1995 yılından bu yana kurucularından olduğu OBASE’de Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev almaktadır. İstanbul Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Alpay, İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümünde MBA eğitimini tamamlamıştır. Perakende, telekomünikasyon, bankacılık ve devlet sektörleri başta olmak üzere birçok kuruluşa verimlilik artışına yönelik çözüm ve projelerin hayata geçirilmesinde liderlik etmiştir. Haluk Alpay perakende öncelikli olmak üzere, sektörel çalışma topluluklarında ve organizasyonlarda etkin rol oynamakta, bu komite ve kuruluşların yönetim kadrolarında görev almaktadır. Fotoğraf, sanat ve kişisel gelişim konularındaki merakını farklı platformda paylaşmaya devam etmektedir. 1 çocuk babasıdır.

KAYNAK:https://obase.com/obase/hakkimizda/?lang=tr

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.