OMEGA ELEKTRİK HALKA ARZ OLUYOR 2022’DE

ŞİRKET HALKA ARZ OLUYOR İŞTE DETAYLAR…

 
Ne zaman halka arz olacağı henüz açıklanmadı. Halka arz ile ilgili bilgilere bakalım hep beraber..
 
2020’nin sonundan başlayarak halka arz kervanına birçok şirket katıldı. Bunlardan birisi de   Omega Elektrik. Bu yazımızda şirketin halka arz detaylarını inceleyeğiz.
 
Yazımızın başında belittiğimiz gibi halka arz  talep toplama tarihi henüz açıklanmadı. Taslak izahnameye göre şirket oransal olarak halka arz olacak. toplamda 11.6 m lot satışı olacak. Konsorsiyum liderliğini İnfo yatırım yapacaktır. Ayrıca şirket ana pazarda işlem görecektir.
 
 
 

ŞİRKETİ YAKINDAN TANIYALIM…

 
27 Yıllık Tecrübe

Sektörünün güçlü ve öncü şirketlerinden olan Omega Mühendislik, 1994 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Anahtar teslimi elektrik taahhüt projelerini, teknolojiyi yakından takip eden deneyimli uzman kadrosu ve nitelikli iş ortaklarıyla hayata geçirmeye devam etmektedir. 

Omega Mühendislik, gerçekleştirdiği projelerde kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetinin yanı sıra çevreci sosyal sorumluk bilinci ile hareket ederek fark yaratmaktadır. Bu sayede yerli ve yabancı bir çok firmanın ilk tercihi olmuştur. 

Üstlendiği veri merkezi, hastane, AVM, otel, lojistik merkezi, endüstriyel tesis ve İş merkezi alanlarındaki projeleri zamanında ve sözleşme şartlarına uygun olarak müşterilerine teslim etmenin haklı gururunu yaşamaktadır. 

Kalite ve güven kavramlarını esas alan Omega Mühendislik, ISO 9001, OHSAS 18001 ve ISO 14001 kalite belgelerini almış ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını uluslararası standartlarla belgelendirmiştir. 

Vizyon
Sektörünün lideri ve yerli-yabancı tüm firmaların ilk tercihi olmak.

Misyon
Deneyimli uzman kadrosu ve üst düzey hizmet anlayışıyla; son teknoloji ve standartları kullanarak müşterilerine ve tüm paydaşlarına maksimum fayda sağlamak.

KAYNAK: http://www.omegamuhendislik.com.tr/omega-muhendislik-kurumsal.asp

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.