ONCOSEM 2022’DE HALKA ARZ OLUYOR

ONCOSEM 2022’DE HALKA ARZ OLUYOR

Şirket halka arz oluyor. SPK bülteninde halka arz için onayı çıkan şirketin hep beraber halka arz detayına bakalım…

HALKA ARZ FİYATI NE KADAR?

Henüz açıklanmadı.

HALKA ARZ EŞİT Mİ ORANSAL MI?

Toplamda 4.7 milyon lot halka arz olacak. Konsorsiyum lideri İnfo yatırım.

HALKA ARZ TAKVİMİ BELLİ Mİ?

Oncosem halka arz takvimi henüz belli değil.

2022 HALKA ARZ LİSTESİ

ONCOSEM ŞİRKETİ YAKINDAN TANIYALIM…

Hakkımızda

450.000 üzerinde ilaç hazırlama tecrübemiz, dünyadaki sistemlerin tamamını tanıyor olmamız, hasta ve hastane ihtiyaçlarını biliyor olmamız Türkiye ve dünyada bu konudaki yasal düzenlemelerden dolayı oluşmuş olan ihtiyacı karşılamak ve ülkemizin abu alandaki yurt dışına bağımlılığını kırmak için, 2011 yılı başlarında kurmuş olduğumuz “Oncosem Onkolojik Sistemler San. ve Tic. A.Ş.” şirketimiz ile birlikte bir AR-GE projesine başlanmış, Ankara TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Medikal Ürünler Tasarım Araştırma ve Uygulama Merkezi araştırmacıları tasarım desteği ile tamamen yerli üretilen ve tasarlanan Kapalı Sistem Tam Otomatik Kemoterapi İlaç Hazırlama Sistemi, 33 aylık bir çalışma neticesinde geliştirilmiş, üretilmiş ve ülkemiz hastanelerinin hizmetine sunulmuştur.

Geliştirilen teknoloji ile tüm dünyada uygulanabilecek kemoterapi ilaçların hazırlanmasına yeni bir standart getirilerek, hastaların tedavilerini en etkin bir şekilde almalarına ve sağlık görevlilerinin güvenli çalışmalarına imkan sağlayacak bir sistem oluşturulmuştur.

Firmamızın önem verdiği kalite yönetim anlayışı; ISO 9001:2008, ISO 13485:2003, Teknolojik Ürün Deneyim Belgesi ve CE sertifikasyonu alınarak onaylanmıştır. Konusunda uzman AR-GE, üretim ekibimizin yanı sıra güçlü pazarlama ve teknik servis hizmet kapasitesine sahip ekibimizle en iyi ve en etkin şekilde çalışmalarımızı yürütüp ve kazandığımız her tecrübemizi sistemlerimizle birleştirerek,yeni çözümler üretmeye ve sunmaya devam edeceğiz. 

Kalite Politikamız

 

İlkeleri dürüstlük, kalite ve disiplin olan; 

Kendisine, kalite politikası edinmiş ve taahhüt etmiştir.

KAYNAK:https://oncosem.com/

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.