OUTMEDYA HALKA ARZ OLUYOR

Outmedya İletişim halka arz oluyor. Diğer halka arzlardan farkı nedir? Oransal mı Eşit mi halka arz olacak? Ne zaman talep toplanacak? 
 
Outmedya İletişim halka arz oluyor. Taslak izahnamesi yayınlandı.
 

HALKA ARZ ORANSAL MI EŞİT Mİ OLACAK?

Taslak izahnameye göre halka arz oransal olacaktır.  Toplamda 3 milyon lot satışı olacaktır. 30 milyon lot satışı olacaktır.

HALKA ARZ TARİHİ BELLİ Mİ?

Halka arz tarihi henüz açıklanmadı bu sebepten ötürü talep toplama tarihini henüz bilmiyoruz. 

 

DİĞER HALKA ARZLARDAN FARKI NEDİR?

Outmedya diğer halka arzlardan değişik bir farkı olacak. Halka arz edilirken sadece 1 aracı kurum olacak. Buna benzer halka arz en son 2019 yılında Kontrolmatik halka arz olmuştu. İnfo tarafından halka arz olacaktır.

 
 
 
ŞİRKETİ YAKINDAN TANIYALIM…
 
BİZ KİMİZ ?
Açıkhava reklam sektörüne 2016 yılında giriş yapan şirketimiz Türkiye’nin en prestijli lokasyonlarında yer alan dünya standardında reklam panoları, billboardları ve diğer özel reklam uygulamaları ile orta ve üst sosyoekonomik grupta hedef kitleye ulaşmayı hedefleyen markalar için etkili reklam olanakları sunmaktadır.
 
Sektörünün Tükiye ve Dünyadaki değişimlerini yenilikçi duruşu ve çözüm odaklı profesyonel yaklaşımıyla yakından izleyen OUTMEDYA müşteri odaklı ve istikrarlı ilişkiler kurma merkezli iş anlayışına sahiptir.
 
VİZYON
Dinamik ve esnek çalışan profilimiz , yenilikçi ve gelişim ilkeli liderlerimizle, seri karar alan, müşteri fikirlerine açık, yüksek verim ve güven paydasıyla, müşterilerine daima değer katan , kalite ve tanıtım düşüncesinden ödün vermeyen , Türkiye’nin sektörde seçkin ve lider kuruluşu olmak.
 
MİSYON
Müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına yönelik en uygun lokasyon ve mecralara göre planlama yaparak, projelerinde yüksek verim ve hizmet kalitesi odaklı yaklaşımı ile tercih edilen bir kurum olmak.
 

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.