PARAM HALKA ARZ OLUYOR, HALKA ARZ İLE İLGİLİ BİRÇOK BİLGİ BU YAZIDA…

E-para ve ödemeler sektörü alanında faaliyet gösteren Param ağustos ayında halka arz oluyor. Param’ın halka arzıyla birlikte ilk kez bir e-para şirketi Borsa İstanbul’da işlem görmeye başlayacak.

Elektronik para, ön ödemeli kart, e- cüzdan, online tahsilat, fiziki ve sanal POS, fatura tahsilatı hizmeti, kredi gibi geniş yelpazede finansman hizmetleri sunan Param’ın Kurucusu Emin Can Yılmaz, katıldığı bir programda  şirketin olarak ağustos ayında halka açılmayı planladıklarını söyledi.

2021 YILI HALKA ARZ OLACAK ŞİRKETLER LİSTESİ

2021 ŞUBAT AYI TEMETTÜ TAKVİMİ.

2021 yılında 6 kat büyümeyi hedefliyoruz’

Param’ın 2020 yılında sadece POS işlemlerinde yüzde 595 büyüdüklerini ifade eden Yılmaz,POS ve kartta toplam işlem hacminin ise 15 milyar TL olarak gerçeklediğini söyledi. 2021 Ocak ayında da yüzde 49 büyüme kaydettiklerini söyleyen Yılmaz, yıl toplamında 6 kat büyümeyi hedeflediklerini belirtti. Yılmaz, 2021 yılında çok büyük gruplarla işbirliklerine imza atacaklarının altını çizdi.

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.