PARDUS KAÇ LOT DÜŞTÜ

PARDUS KAÇ LOT DÜŞTÜ

Şirket halka arz oluyor. SPK bülteninde halka arz için onayı çıkan şirketin hep beraber halka arz detayına bakalım…

HALKA ARZ FİYATI NE KADAR?

Şirket 2,29 liradan halka arz olacak.

HALKA ARZ EŞİT Mİ ORANSAL MI?

Şirket tamamen eşit halka arz olacak.

HALKA ARZ TALEP TOPLAMA TARİHİ NE ZAMAN?

Yatırımcısına en fazla 741 lot verdi.

2022 HALKA ARZ LİSTESİ

ŞİRKETİ YAKINDAN TANIYALIM…

Vizyonumuz

Saygın, güvenilir, etik yönetim ilkeleri anlayışına hakim, rekabetçi, global fırsatları kovalayan ve istikrarlı büyüme hedeflerine sahip kurumsal sermaye piyasası şirketi olarak uzun yıllar hizmet vermektir.

Misyonumuz

 

Piyasa koşullarının üzerinde getiri hedefine sahip, operasyon karlılığı ve gerçekçi büyüme hikayesi bulunan, rekabet avantajına sahip ürün ve hizmetleri bünyesinde barındıran, Pazar payı ve markalaşma süreçlerine sahip şirketlere ve projelere kaynak sağlayarak yatırımcılarımıza istikrarlı ve yüksek getiri sağlamaktır.

 

KAYNAK:https://pardusgirisim.com/

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.