PC İLETİSİM KAC LOT VERDİ

24-25 Kasım  10.30-13.00 saatlerinde talep toplama işlemi gerçekleşen PC İletisim kaç lot verdi? 

 

Herkese eşit şekilde dağıtım olacak olan şirket sabit fiyattan halka arz ediliyor. PC İletişim 9.50 lira olarak belirlendi fiyatı.

2022 halka arz listesi

PC İletişim kaç lot verdi

PC İletişim en fazla 67 lot verdi yatırımcısına…

ŞİRKETİ YAKINDAN TANIYALIM…

 

PC İletişim’in çatısı altındaki şirketler medya hizmetleri, reklamcılık, reklamların yayımlanacağı tüm mecraların müşteriler için rezerve edilmesi, satın alınması, kiralanması, üçüncü kişilere satılması, her nevi televizyon programlarını alıp satmak, içerik iş birliklerinde bulunmak, promosyon, baskı hizmetleri gibi tanıtım hizmetlerinin verilmesi ile ilgili her türlü faaliyette bulunmaktadır.

 

KAYNAK: https://www.pciletisimmedya.com/

 

YASAL UYARI

 

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.