PC İletişim talep toplama tarihi

PC İletişim halka arz ediliyor. Talep toplama tarihi ne zaman? Oransal mı eşit mi dağıtımla halka arz edilecek?

PC İletişim halka arz olıuyor. 2021 yılında halka arz olacak şirketler kervanına katıldı. Özellikle son dönemde her hafta halka arzlar gelmeye devam ediyor. Bu sebeple yatırımcılar halka arz olacak şirketleri merak ediyor. Fiyatını talep toplama tarihi tarihlerini. PC İletişim 9.5 liradan halka arz edilecek. Toplamda 11.490.659 Lot satışı olacak.

HALKA ARZ EŞİT Mİ ORANSAL MI?

PC İletişim tamamen eşit dağıtımla halka arz edilecek. İskonto oranı %25.46

TALEP TOPLAMA TARİHLERİ AÇIKLANDI MI?

24-25 kasım tarihlerinde talep toplanacak. Saat 10.30-13.00 saatleri arasında talep toplanacak.

En güncel halka arz haberlerini sitemizden ulaşabilirsiniz.

Halka arz takvimi 

ŞİRKETİ YAKINDAN TANIYALIM…

PC İletişim’in çatısı altındaki şirketler medya hizmetleri, reklamcılık, reklamların yayımlanacağı tüm mecraların müşteriler için rezerve edilmesi, satın alınması, kiralanması, üçüncü kişilere satılması, her nevi televizyon programlarını alıp satmak, içerik iş birliklerinde bulunmak, promosyon, baskı hizmetleri gibi tanıtım hizmetlerinin verilmesi ile ilgili her türlü faaliyette bulunmaktadır.

KAYNAK: https://www.pciletisimmedya.com/

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.