Peker Holding halka arz açıklaması

Yeni yılın ilk işlem gününde Peker Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Peker halka arz ile alakalı açıklamalarda bulundu. işte o açıklama;

Pandeminin ekonomiler üzerinde oluşturduğu olumsuz havanın dağılması açısından teşvikler ve yeni düzenlemelerin son derece hayati olduğuna dikkat çeken Peker Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Peker, “GYO’ların yurtdışı yatırımlarıyla ilgili son SPK tebliği bizim gibi şirketlere büyük bir moral verdi. Bu kapsamda 2021 bizim için atılım yılı olacak. Önümüzdeki dönemde Peker Holding’i de BIST’e kote, halka açık bir şirket haline getirmeyi hedefliyoruz” dedi.

İHA HALKA ARZ

2020 YILININ SON GÜNLERİNDE YENİ HALKA ARZ HABERİ

DOMİNO’S PİZZA HALKA ARZ HABERİ İÇİN TIKLAYINIZ

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.