Rainbow talep toplama tarihi

Rainbow halka arz oluyor. Talep toplama tarihleri açıklandı mı? Ne zaman talep toplanacak? İşte bu sorunun cevabı burada..

 

Şirket borsada #RNPOL koduyla işlem görecek. 10 milyon lot satışı planlanan şirketin ek olarak da 2 milyon lot ortak satışı olacak. Halka arz fiyatı olarak da 9,90 lira belirlendi. Toplam arz büyüklüğüortak satışlar ile beraber 118.800.000 liraya denk gelmektedir.

TALEP TOPLAMA TARİHİ? 

30 Kasım – 1 Aralık tarihlerinde talep toplama işlemi gerçekleşecek. Saat olarak 10.30-13.00 arasında olacak.

HANGİ ARACI KURUMLAR OLACAK?

Tamamen eşit dağıtımlı olduğu için bütün aracı kuruluşlar ve bankalardan halka arza katılabilirsiniz. Şirketi yakından incelemek için https://www.polikarbonat.com/ adresine bakabilirsiniz.     

İSKONTO ORANI YÜZDE KAÇ?

%20 oranın iskonto oranına sahip.

   En güncel halka arz bilgilerini sitemizden ulaşabilirsiniz…

halka arz takvimi

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.