RAİNBOW POLİKARBONAT HALKA ARZ OLUYOR…

Halka arzların arkası kesilmiyor. Her geçen gün farklı farklı şirketler borsada halka açılmak için adımlar atmaya başlıyor. Bunlardan birisi de Rainbow Polikarbonat. Bu yazımızda bu şirketin taslak izahnamesini inceleyip yatırımcıları bilgilendirmeye çalışacağız.

HALKA ARZ FİYATI BELLİ Mİ?

Şirket borsada #RNPOL koduyla işlem görecek. 10 milyon lot satışı planlanan şirketin ek olarak da 2 milyon lot ortak satışı olacak.  Halka arz fiyatı olarak da 9,90 lira belirlendi. Toplam arz büyüklüğüortak  satışlar ile beraber 118.800.000 liraya denk gelmektedir.

Ayrıca şirketin halka arz fiyatı sabit olarak belirlendi. 9,90 liradır. Borsada anapazarda işlem görecektir.Halka arz liderliğini ise İNFO yatırım yapacaktır.

HALKA ARZ EŞİT Mİ ORANSAL MI? 

Asıl birçok yatırımcının merak ettiği soruya geldik. Herkesin bu halka arz eşit mi oransal mı acaba diye araştırmaya başladığı sorunun cevabı tamamen EŞİT DAĞITIM yöntemi uygulanacaktır.

HANGİ ARACI KURUMLAR OLACAK?

Tamamen eşit dağıtımlı olduğu için bütün aracı kuruluşlar ve bankalardan halka arza katılabilirsiniz. Şirketi yakından incelemek için  https://www.polikarbonat.com/      adresine bakabilirsiniz.                       

En güncel halka arz bilgilerini sitemizden ulaşabilirsiniz…

halka arz takvimi

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.