RUBENİS HALKA ARZ OLUYOR

Tekstil sektörünün önemli şirketlerin birisi olan Rubenis halka arz oluyor. Halka arz tarihi açıklandı mı? Ne zaman halka arz olacak? 

Rubenis halka arz için girişimlerine başladı. Taslak izahnamesi yayınlandı. Tahmini olarak 2022 yılında halka arz olacak şirketin halka arzı oransal mı eşit mi olacak? 

İÇİNDEKİLER

RUBENİS HALKA ARZI EŞİT Mİ ORANSAL MI?

Rubenis halka arz oluyor. Taslak izahnamesi yayınlanan şirket borsada #RUBNS koduyla işlem görecek. T oplamda 16.500.000 adet lot satışı olacaktır. Henüz fiyatı belli olmayan şirketin toplam halka arz büyüklüğü de henüz bilinmiyor. Bireysel ve şirket çalışanlarına EŞİT dağıtımlı olacaktır.

2022 HALKA ARZ LİSTESİ

ŞİRKETİ YAKINDAN TANIYALIM…

HAKKIMIZDA

%100 Organik Pamuklarla son teknoloji tesisimizde ürettiğimiz üstün kalite ürünlerle birlikte 2021 de açmış olduğumuz Dünyada kendini kanıtlamış üstün teknolojili Mayer Marka Örme – Kumaş fabrikamızla müşterilerimize hizmetler sunmaktayız.

Şirketimiz, Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesinde 90.000 m2’lik arazi satın alarak tesis kurulumu için gerekli adımı atmıştır. Yatırım maliyeti 50 Milyon USD olan tesisimiz, satın alınan arazinin 50.000 m2’lik kapalı alanı üzerine inşa edilerek Türkiye, Ortadoğu ve Balkanlar’ın en modern iplik tesisi olmuştur.

Tesisimiz, dünyanın kabul gördüğü Rieter Ring makinaları, Murata Bobin makineleri, Marzolı Fitil makineleri ve Uster laboratuvar cihazlarını tercih etmiş olup 20 adet ring makinasını da bünyesinde bulundurmaktadır. Baştan ve sondan emişli makinalarımız, en son teknoloji ile donatılmış 1824i tipidir ve toplam i sayımız 36.480’dir. Tesisimizde günlük iplik üretimimiz 25 ton kapasiteli olmasının yanında aylık üretimimiz de 750 tonu bulmaktadır.

Fabrikamızda, Ne20-Ne150 aralığında 1.sınıf compact, penye iplikleri üretilmektedir. Full otomasyon sistemi uygulanan fabrikamızda, hiç el değmeden tarladan balya halinde toplanan %100 organik pamuklar işlenerek üstün laboratuvarlarımızda teste tabi tutulmaktadır. İşlem sonrası ise Türkiye ve Dünya piyasasında kumaş ve örgü fabrikalarının beğenisine sunularak çalışacağımız müşteriler arasında hızlı şekilde cevap vermek için çözüm üretmekteyiz.

KAYNAKÇA: https://www.rubenis.com/iplik/corporate/hakkimizda

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.