RUBENİS TALEP TOPLAMA TARİHİ

 

RUBENİS HALKA ARZI EŞİT Mİ ORANSAL MI?

Rubenis halka arz oluyor. Taslak izahnamesi yayınlanan şirket borsada #RUBNS koduyla işlem görecek.

Rubenis Tekstil Sanayi, bedelli sermaye artırımı ile 24.500.000 adet payını 12,50 TL sabit fiyat ve eşit dağıtım yöntemiyle satışa sunulacak.

 

 

spk 23 haziran bülten

 

Rubenis Tekstil Halka Arz Detayları

 

Halka arz kodu; #RUBNS

Halka arz tarihi; 29-30 Haziran

Halka arz fiyatı; 12,50 TL sabit fiyat                     

 

 

Satışa sunulacak pay miktarı; 24.500.000 adet

Tahsisat Oranları; Halka arz edilecek paylar taslak izahnamede belirtilen bilgilere göre*

%48 Yurt İçi Bireysel Yatırımcılara

%2 Çalışanlara

%50 Yurt İçi ve Yurt Dışı Kurumsal Yatırımcılara

2022 HALKA ARZ LİSTESİ

ŞİRKETİ YAKINDAN TANIYALIM..

HAKKIMIZDA

%100 Organik Pamuklarla son teknoloji tesisimizde ürettiğimiz üstün kalite ürünlerle birlikte 2021 de açmış olduğumuz Dünyada kendini kanıtlamış üstün teknolojili Mayer Marka Örme – Kumaş fabrikamızla müşterilerimize hizmetler sunmaktayız.

Şirketimiz, Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesinde 90.000 m2’lik arazi satın alarak tesis kurulumu için gerekli adımı atmıştır.

Yatırım maliyeti 50 Milyon USD olan tesisimiz, satın alınan arazinin 50.000 m2’lik kapalı alanı üzerine inşa edilerek Türkiye, Ortadoğu ve Balkanlar’ın en modern iplik tesisi olmuştur.

Tesisimiz, dünyanın kabul gördüğü Rieter Ring makinaları, Murata Bobin makineleri, Marzolı Fitil makineleri ve Uster laboratuvar cihazlarını tercih etmiş olup 20 adet ring makinasını da bünyesinde bulundurmaktadır. Baştan ve sondan emişli makinalarımız, en son teknoloji ile donatılmış 1824i tipidir ve toplam i sayımız 36.480’dir. Tesisimizde günlük iplik üretimimiz 25 ton kapasiteli olmasının yanında aylık üretimimiz de 750 tonu bulmaktadır.

Fabrikamızda, Ne20-Ne150 aralığında 1.sınıf compact, penye iplikleri üretilmektedir. Full otomasyon sistemi uygulanan fabrikamızda, hiç el değmeden tarladan balya halinde toplanan %100 organik pamuklar işlenerek üstün laboratuvarlarımızda teste tabi tutulmaktadır. İşlem sonrası ise Türkiye ve Dünya piyasasında kumaş ve örgü fabrikalarının beğenisine sunularak çalışacağımız müşteriler arasında hızlı şekilde cevap vermek için çözüm üretmekteyiz.

KAYNAKÇA: https://www.rubenis.com/iplik/corporate/hakkimizda

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.