ŞEKER GYO HALKA ARZ 2022 OLUYOR

Yatırımcıların merakla beklediği halka arzlardan peş peşe yeni haberler gelmeye devam ediyor. Şeker GYO halka arz oluyor. Eşit dağıtım mı yoksa oransal dağıtım mı olacak? Kaç lot dağıtılacak? 

 

Şeker GYO halka arzı için 2 gün talep toplama yapılacak. Sabit fiyatla halka arz olacak ama fiyatı henüz belli değil. Halka arzın tarihi henüz belli değil.

 

TOPLAM KAÇ LOT DAĞITILACAK? EŞİT Mİ ORANSAL DAĞITIM MI OLACAK?

Şeker GYO halka arzında 203.388.821 adet hisse dağıtılacak. Ek satış olmayacak. Ayrıca halka arz eşit dağıtımlı olacak. İşlem kodu #SEGYO

 

HALKA ARZ TAKVİMİ…

 

FOTO 1 3

Şirketi daha yakından inceleyim…

Yılların deneyimi ve zengin portföyü ile sağlam, emin adımlarla, sağlıklı ve süreklilik taşıyan büyüme hedefleriyle hareket etmeyi, üretkenliği ve her zaman çağın gereksinimlerine uygun projeler hayata geçirmeyi ilke edinen bir gayrimenkul yatırım ortaklığı…

Şeker GYO A.Ş., 2017 yılında Şeker Proje Geliştirme Ve Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi adıyla, 500.000 TL sermayeyle kurulmuş ve 2020 yılı Ocak ayında, Sermaye Piyasası Kurulu’nun onayıyla “gayrimenkul yatırım ortaklığı” unvanını almıştır. Portföyünde, Türkiye’nin 20 farklı ilinde ve Kazakistan Almatı’da olmak üzere toplam 165 gayrimenkulün yer aldığı Şeker GYO A.Ş., bu yönüyle ülkemizde güçlü portföye sahip olan gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olma özelliğini taşımaktadır.

Şirketimizin portföyündeki yurt içi ve yurt dışı taşınmazların değeri 921.209.000 TL‘dir.

KAYNAK:

https://www.sekergyo.com.tr/tr/kurumsal/seker-gyo-hakkinda

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.