ŞEKER GYO HALKA ARZ SONUCU

ŞEKER GYO HALKA ARZ SONUCU

Şeker GYO halka arz oluyor.

HALKA ARZ FİYATI NEDİR?

Şirket 1.1 liradan halka arz olacak. Ayrıca borsada #SEGYO koduyla işlem görecek.

2022 HALKA ARZ LİSTESİ

HALKA ARZ SONUCU AÇIKLANDI MI?

Resmi sonuç açıklanmasa da yatırımcıların hesaplarına lotları yatmaya başladı.

Şirketi daha yakından inceleyim…

Yılların deneyimi ve zengin portföyü ile sağlam, emin adımlarla, sağlıklı ve süreklilik taşıyan büyüme hedefleriyle hareket etmeyi, üretkenliği ve her zaman çağın gereksinimlerine uygun projeler hayata geçirmeyi ilke edinen bir gayrimenkul yatırım ortaklığı…

Şeker GYO A.Ş., 2017 yılında Şeker Proje Geliştirme Ve Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi adıyla, 500.000 TL sermayeyle kurulmuş ve 2020 yılı Ocak ayında, Sermaye Piyasası Kurulu’nun onayıyla “gayrimenkul yatırım ortaklığı” unvanını almıştır. Portföyünde, Türkiye’nin 20 farklı ilinde ve Kazakistan Almatı’da olmak üzere toplam 165 gayrimenkulün yer aldığı Şeker GYO A.Ş., bu yönüyle ülkemizde güçlü portföye sahip olan gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketlerinden biri olma özelliğini taşımaktadır.

Şirketimizin portföyündeki yurt içi ve yurt dışı taşınmazların değeri 921.209.000 TL‘dir.

KAYNAK: https://www.sekergyo.com.tr/tr/kurumsal/seker-gyo-hakkinda

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.