SMM TEKSTİL HALKA ARZ OLUYOR

2021 yılı halka arzlar devam ediyor. Smm tekstil halka arz oluyor. SMM tekstil halka arz oluyor peki oransal mi eşit mi olacak? Fiyatı belli mi? Talep toplama tarihi belli oldu mu? Aradığınız bütün soruların cevabı burada…

SMM Tekstil A.Ş

SMM Tekstil A.Ş., çıkarılmış sermayesinin 35 milyon TL’den 54 milyon TL’ye çıkarılması sebebiyle artırılacak olan 19 milyon TL nominal değerli payların halka arzı için SPK’ya başvurdu.

TEZOL HALKA ARZ

Özet bilgiler;

  • Halka arza Şeker Yatırım öncülük edecek.
  • Halka arz için iki iş günü boyunca sabit fiyatla talep toplanacak.
  • Halka arzın önümüzde ki aylarda tamamlanması beklenmekte.
  • Satış yöntemi olarak Borsada Satış – Sabit Fiyatla Talep Toplama ve Satış Yöntemi kullanılması planlanmakta.
  • Dağıtım yöntemi olarak Eşit Dağıtım planlanmakta.
  • Ek satış, ortak satışı planlanmıyor.
  • 30 gün boyunca Fiyat İstikrarı var.

 

2021 YILINDA EŞİT DAĞITIMLI VE ORANSAL DAĞITIMLI HALKA ARZ LİSTESİ

SMM Tekstil Hakkında;

2006 Yılında İstanbul’da kurulan SMM tekstil ürün çeşitliliği ile Türkiye’nin önde gelen tekstil firmalarından biridir. İstanbul ve Londra’daki ar-ge merkezleri, üretim tesisleri ve farklı ülkelerdeki müşterilerine yaratıcı, yenilikçi ve kaliteli ürünleri en iyi hizmet anlayışıyla sunmaya çalışmakta.

Temel değerlerini koruyarak büyümesini sürdüren, SMM Tekstil yatırımları ile 50 milyon euro’nun üzerine taşıdı.

2018 yılında Elazığ’da kurduğu üretim tesisi ile aylık 800.000 adet örme hacmi İstanbul’da aylık 400.000 adete ulaşmıştır.

İstanbul yönetim ofisi ve diğer üretim merkezleri , fason üretim üniteleri ile yaklaşık 1.500 kişiye istihdam sağlamaktadır.

Kuruluşundan bu yana ekolojik sistemdeki yaşam dengesini korumayı hedeflemiş , müşterinin ve iş ortaklarının desteği ile sürdürülebilirlik ilkesine inanarak yeni hedeflerine sağlam ve dinamik adımlarla yürümektedir.

http://www.smmtekstil.com.tr/

 

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.