SUWEN HALKA ARZ SONUCU-İŞLEM TARİHİ

Geçtiğimiz hafta halka arz işlemleri tamamlanan Suwen Tekstil de heyecanlı bekleyiş devam ediyor halka arz sonuçları açıklandı mı? Oransal dağıtımla halka arz olan şirkette dağıtım oranı kaç oldu? Merak edilen soru yanıt buldu.

#SUWEN arzı sonucu açıklandı.

✅Bireyselden 4,4 kat talep geldi dağıtım oranı %22,72 oldu

✅Y.içi kurumdan 2,59 kat talep geldi dağıtım oranı %38,61 oldu

✅Y.dışı kurumdan 2,88 kat talep geldi dağıtım oranı %34,72 oldu

Yani 1000 lot talep eden bireysel yatırımcı 227 lot alabildi.

Suwen İşlem Tarihi

#SUWEN

Halka arz edilen Şirket payları 21/04/2022 tarihinden itibaren Yıldız Pazar’da 18,5 TL/pay baz fiyat, “SUWEN.E” kodu ve sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye başlayacaktır. İlgili sırada maksimum emir değeri 3.000.000 TL olarak belirlenmiştir.

#halkaarz #borsa

SUWEN TALEP TOPLAMA TARİHİ..

Suwen talep toplama tarihi açıklandı mı? Halka arz için SPK onay verdiği Suwen halka arz detayları belli olmaya başladı. İşte gelin hep beraber detaylara göz atarım…

TALEP TOPLAMA TARİHİ…

13-14-15 Nisan tarihlerinde talep toplama işlemi gerçekleşecektir.

HALKA ARZ ORANSAL MI EŞİT Mİ?

Halka arz oransal dağıtımla gerçekleşecektir.

HALKA ARZ FİYATI NE KADAR?

18.5 liradan halka arz olacaktır.

HALKA ARZ TAKVİMİ…

HAKKIMIZDA

2005 yılında İstanbul’da kurulan Suwen, Türkiye’de kendi markası ve tasarımı ile üretim yapan, yüksek kalite, ulaşılabilir fiyatlar, fonksiyonel ve zarif ürünlerle müşterilerine hizmet veren bir perakende firmasıdır.

Zarif tasarımlarla farklı yaşam tarzına sahip olan Suwen, kadınlara önemli anlarında konfor ve fayda odaklı bir yaklaşımla eşlik eder.

Logomuz, kadınları mükemmel bir şekilde sembolize eden iki ikonla şekillenir “Kalp” ve “W”.

“My body is so special” sloganı kadının kendine güvenini, asil şıklığını, romantizmi ve tutkuyu; kurumsal renklerimiz olan pembe, yavru ağzı, ekru ve pudranın eşsiz büyüsüyle vurgular.

İç giyimden ev giyimine, çoraptan korseye, mayo & bikini koleksiyonlarından lohusa gruplarına kadar geniş ürün yelpazesiyle bir kadının her anında yanındadır.

Kasım 2017’de %51 Taxim Capital ortaklığı ile hem Türkiye’deki perakende ağını genişletmeyi hem de Doğu Avrupa, Balkanlar, Kafkasya, Ortadoğu, Körfez Bölgesi, Afrika ile Orta ve Uzak Doğu Asya bölgelerine yayılmayı hedeflemektedir.

https://www.suwen.com.tr/hakkimizda

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.