Suwen Tekstil halka arz oluyor oransal mı eşit mi halka arz olacak?

Suwen Tekstil halka arz ne zaman, eşit dağıtım mı oransal mı? 

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Suwen Tekstil’in halka arzını onayladı. Halka arza katılmak isteyen yatırımcılar, Suwen Tekstil hakkında araştırma yapıyor. Suwen Tekstil halka arz talep toplama tarihleri ve saatleri ne zaman, eşit dağıtım mı oransal dağıtım mı, hangi bankalar, tahsisat oranları kaç? 

 5KqwEyNivzfAAAAAElFTkSuQmCC

SUWEN kodu ile halka arz olacak şirket paylarının, Borsa İstanbul’da işlem görmeye başlamasından itibaren 30 gün fiyat istikrarı işlemleri planlanıyor. 

 

Hisselere fazla talep gelmesi halinde ek pay satışının yapılmayacağı halka arzda, 1 TL nominal değerli Suwen hisseleri 18,5 TL sabit fiyat üzerinden satışa sunulacak. 

 

 

HALKA ARZ DETAYLARISPK Onay Tarihi: 7 Nisan 2021 

Talep Toplama Tarihleri: 13-14-15 NisanTalep Toplama Süresi: 3 iş günüHalka Arz Edilecek Pay (nominal değerli): 23.000.000Hisse Fiyatı: 18,50 TLHalka Arz Yöntemi: Oransal DağıtımHisse Kodu: SUWEN 

BANKA VE ARACI KURUMLARKonsorsiyum Üyeleri 

 • Ak Yatırım Menkul Değerler A.Ş. 
 • Deniz Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. 
 • Garanti Yatırım Menkul Değerler A.Ş. 
 • Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. 
 • ING Yatırım Menkul Değerler A.Ş. 
 • İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş. 
 • Oyak Yatırım Menkul Değerler A.Ş. 
 • QNB Finans Yatırım Menkul Değerler A.Ş. 
 • Vakıf Yatırım Menkul Değerler A.Ş. 
 • Yapı Kredi Yatırım Menkul Değerler A.Ş. 
 • Ziraat Yatırım Menkul Değerler A.Ş.  ŞİRKET HAKKINDA2005 yılında İstanbul’da kurulan Suwen, Türkiye’de kendi markası ve tasarımı ile üretim yapan, yüksek kalite, ulaşılabilir fiyatlar, fonksiyonel ve zarif ürünlerle müşterilerine hizmet veren bir perakende firmasıdır.Zarif tasarımlarla farklı yaşam tarzına sahip olan Suwen, kadınlara önemli anlarında konfor ve fayda odaklı bir yaklaşımla eşlik eder. “My body is so special” sloganı kadının kendine güvenini, asil şıklığını, romantizmi ve tutkuyu; kurumsal renklerimiz olan pembe, yavru ağzı, ekru ve pudranın eşsiz büyüsüyle vurgular.İç giyimden ev giyimine, çoraptan korseye, mayo & bikini koleksiyonlarından lohusa gruplarına kadar geniş ürün yelpazesiyle bir kadının her anında yanındadır. Kasım 2017’de %51 Taxim Capital ortaklığı ile hem Türkiye’deki perakende ağını genişletmeyi hem de Doğu Avrupa, Balkanlar, Kafkasya, Ortadoğu, Körfez Bölgesi, Afrika ile Orta ve Uzak Doğu Asya bölgelerine yayılmayı hedeflemektedir. 

 

TEMETTÜ HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

 

https://www.suwen.com.tr/hakkimizda

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.