TEZKİM EŞİT HALKA ARZ 2022’DE…

TEZKİM EŞİT HALKA ARZ 2022’DE…

2022 yılında da birçok şirket halka arz için hazırlarına başladı. Bunlardan bir tanesi de Tezkim Tarımsal şirketi. Şirket halka arz için son sürat hazırlıklarına devam ederken yavaş yavaş birkaç detay netleşmeye başladı. Biz de sizlere bu detayları vereceğiz.

HALKA ARZ EŞİT Mİ ORANSAL MI?

Şuan da eşit gözüküyor.

HALKA ARZ FİYATI NE KADAR?

Henüz açıklanamadı.

HALKA ARZ TARİHİ AÇIKLANDI MI?

Henüz açıklanamadı.

HALKA ARZ İÇİN HANGİ ARACI KURUMLAR VAR?

Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. konsorsiyum liderliğini yapacak ama diğer aracı kurumlar açıklanmadı.

2022 HALKA ARZ LİSTESİ

ŞİRKETİ YAKINDAN TANIYALIM…

Teknoloji ve sanayinin gelişimine paralel olarak, enerji ihtiyacı her geçen gün artmakta ve fosil yakıtlar sürekli azalmaktadır. Küresel ısınmanın en büyük nedenlerinden olan fosil yakıtlar ile doğal dengenin bozulması, alternatif yakıtlara olan gereksinimi artırmaktadır. Bu nedenle, yeni ve yenilenebilir enerji kaynakları arayışları özellikle petrol bakımından dışa bağımlı ülkelerde ayrıca önem kazanmaktadır.

Tüm dünyada yaşanan enerji sıkıntısı ve petrol krizlerinin de etkisiyle, enerji sektöründe var olmayı hedefleyen firmamız, alternatif enerji kaynaklarından birisi olan biyoetanol yatırımını 2008 yılında tamamlamış ve üretime başlamıştır.

Ülkemizin yeni ve yenilenebilir enerji kaynakları vizyonuna; tarımsal gelişim, doğal dengenin korunması ve dışa bağımlılığın azalması konularında destek vermenin haklı gururu içerisindeyiz.

KAYNAKÇA:https://tezkim.com/tr/hakkimizda

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.