Tureks Turizm halka arz oluyor, peki eşit mi oransal mı halka arz oluyor?

Tureks Turizm halka arz tarihi belli oldu mu? Ne zaman talepler toplanacak? Fiyatı belli oldu mu? bütün bu soruların cevabı bu yazımızda…

Tureks Turizm fiyatı ne kadar? Ne zaman talep toplanacak?

Yatırımcıların merakla aradığı sorulardan birisi olan Tureks Turizm talep toplama tarihi ne zaman? Yapılan açıklamada 1-2 Nisanda talep toplanacağı açıklandı. Halka arz fiyatı ise 12 lira.

BMS EŞİT DAĞITIMLA MI HALKA ARZ OLUYOR?

FOTO

2021 TEMETTÜ TARİHLERİ İÇİN TIKLAYINIZ..

Tureks Turizm Halka arz eşit mi oransal mı?

Tureks Turizm halka arzı  herkese eşit dağıtım olacağı belirtildi. Kişi başı 29-30 lot hisse düştü. 8 Nisan işlem görmeye başlayacak.

2021 YILINDA HALKA ARZ OLACAK ŞİRKETLER…

Hakkımızda

Turex Turizm A.Ş. kurulduğu 2002 yılından bugüne turizm, personel ve öğrenci taşımacılığı alanlarında; profesyonel yönetimi, uzman şoför kadrosu ve güçlü teknoloji altyapısı ile sürekli gelişimi prensip edinerek, Türkiye’nin önemli kamu ve özel kuruluşlarına servis hizmetleri sunmaktadır.
 
Turex aynı zamanda, toplu taşımacılık (Özel Halk Otobüsü) alanında da, Türkiye’de belediyelerin ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla, hizmet ağına yeni alanlar katmaktadır.
 
Turex, operasyonel filo kiralama alanında, araç tedarik ve kullanımında yaşayabileceğiniz sorunlara, stratejik çözümler sunabilmek amacıyla; danışmanlık ve finansal hizmetler sunmaktadır.
 
Turex kendi imkânları, altyapısı ve sayısı binlere varan son model araç filosuyla “Kalite” prensibinden ödün vermemektedir.
 
Turex Tur Seyahat Organizasyon A.Ş.
2011 yılı içinde Myturex’i kurarak, turizm alanına yatırım yapan şirketimiz, turizmin tüm ürünleriyle alanında lider bir marka yaratma hedefindedir.
Yüksek hizmet kalitesini, güçlü ve güvenilir teknoloji altyapısıyla birleştiren şirketimiz, “www.biletika.com” web portalı ile tüm Türkiye’de online olarak ulaşılabilir bir servis ağı kurmuştur.
 
Myturex 444 789 0 numaralı çağrı merkezi, müşteri hizmetleri ve profesyonel satış ekibi ile “Kaliteli Turizm” prensibine ulaşmayı hedeflemektedir.
 
Bizim görevimiz sizleri, işyerinizden evinize, evinizden işyerinize, sağlıklı, huzurlu, mutlu ve en hızlı ulaştırabilmektedir.
 
Bunun için Turex hizmet verdiği tüm kuruluşların personelinin huzur, mutluluk ve güvenliğini kendisine ilke edinmiştir.
 
Turex, her zaman ön planda tuttuğu “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” anlayışı ile müşterilerinin öncelikle güven duyduğu bir hizmet ortağıdır. Biz Turex olarak şirket organizasyonumuza duyulan bu güveni sizlerle paylaşmak, sizlerin hizmet ortağı olmak istiyoruz.
 

Misyonumuz

Turex, müşterilerinin “Kalite ve Memnuniyet” taleplerini maksimum düzeyde karşılayacak hizmetler sunarak “Kusursuz Hizmet” prensibine ulaşmayı misyon edinmiştir.

KAYNAK:

http://www.turexturizm.com.tr/sayfa/hakk%C4%B1m%C4%B1zda

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.