Türk İlaç ve Serum Sanayi halka arzı onaylandı

Battal Holding iştiraki Türk İlaç ve Serum Sanayi A.Ş. ‘yi halka arz etmek için 20.01.2021 tarihinde SPK’ya başvurmuştu. Sermaye Piyasası Kurulu 18 Şubat toplantısında şirketin Halka Arzına onay verdi. Bunun sonucunda 2021 yılının 2. Halka arzı olacak gibi. Peki fiyatı belli? Halka arz oransal mı eşit mi olacak işte bu soruların hepsi yazımızda mevcuttur.

TÜRK İLAÇ VE SERUM SANAYİ HALKA ARZINDA NE KADAR TALEP GELDİ İŞTE AÇIKLAMA…

PAMUKOVA ELEKTRİK HALKA ARZ OLUYOR

image 4

HALKA ARZ ORANSAL MI OLACAK FİYATI NE KADAR OLACAK BELLİ Mİ ?

2021 yılının ilk halka arzı eşit dağıtımlı olmuştu.  Peki Türk İlaç ve Serum Sanayi nasıl olacak halka arzı?

Türk İlaç ve Serum Sanayi şirketinin halka arzında 23.450.000 lot arz edilecek. Halka arz sabit fiyat ile gerçekleştirilecek. Sabit fiyat 10 lira olacak. Halka arz ise oransal yapılması planlanıyor.

TALEP TOPLAMA TARİHİ BELLİ Mİ ?

Talep toplama tarihleri 25-26 şubat olacak açıklandı. Ne zaman işleme başlayacağı henüz açıklanmadı

Bu halka arz ile ilgili netleşen her bilgiyi sayfamız da yazmaya devam edeceğiz takip etmeyi unutmayın 🙂

TÜRK İLAÇ VE SERUM SANAYİ KİŞİ BAŞI KAÇ LOT DÜŞÜYOR

GOLİVE YAZILIM HALKA ARZ

YCL Petrol ve Madencilik , Konya Kağıt Sanayi halka arz, Alesta Elektronik Teknoloji Yatırım, Halka arz haberlerini inceleyebilirsiniz.

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.