ULAŞ TEMETTÜ 2022

ULAŞ TEMETTÜ 2022

Türkiye’nin en büyük şirketlerinden birisi olan firma temettü veriyor mu? Ne zaman temettü dağıttı? 

Şirket bugüne kadar temettü dağıtmadı hiç…

TEMETTÜ NEDİR?

Kâr payı olarak da bilinen temettü, yatırımcılara ekstra kazanç sunar. İşletmenin belli bir dönemde elde ettiği kârdan pay almak demektir. Temettünün dağıtıldığı sırada şirketin çok küçük de olsa hissesine sahip olan herkes kârdan pay hakkı kazanır. Dolayısıyla borsa yatırımcısının dikkatini çekmektedir.

TEMETTÜ HAKKINDA DAHA ÇOK BİLGİ EDİNMEK İSTİYORSANIZ TEMETTÜ NEDİR YAZIMIZA BAKABİLİRSİZ…

halka arz takvimi

ŞİRKETİ YAKINDAN TANIYALIM…

Misyon

Yüksek iş ahlakımız, sahip olduğumuz tecrübe, deneyimli ekibimiz ve beraberinde ortaya koyduğumuz güven ile müşterilerin tercih ettiği bir işletme olmak,

  • Müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak
  • Çalışanlarımızın motivasyonunu arttırmak


Vizyon

Müşterilerimize yüksek kalitede, en iyi hizmeti sunarak Türkiye´de sektöründe örnek bir işletme olmak.

Tarihçe

1977 yılında Meftun Halı Möble adıyla kurulan şirketimiz halıcılık faaliyetlerini takiben 1980-1981 yılında beyaz eşya alanında faaliyetlerine başladı.

1985 yılında Ulaşlar Dayanıklı Tüketim Malları Ticaret ve Pazarlama A.Ş. kuruldu.

1997 yılında iştirakimiz olan Club Otel Ulaşlar hizmete açıldı.

125 oda, 41 Süit ile toplam 466 yatak kapasitesi olarak hizmet vermeye devam eden Club Otel Ulaşlar hizmet kalitesi ve çeşitliliği açısından yerli ve yabancı misafirlerden yakın ilgi görmektedir.

Yurt dışındaki pazarlarda etkin olan ODEON, TEZTUR, ANEX gibi belli başlı sektörün öncü firmalarıyla Rusya, Ukrayna, Beyaz Rusya gibi ülkelerdeki turistler otelimizde konaklamaktadır.

 

Kalite Politikamız

 

Ülke ekonomisine katkıda bulunan, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, sürekli gelişmeyi ve ilerlemeyi sağlayan bir firma kültürü oluşturmaktır.

KAYNAKÇA: http://www.ulaslar.com.tr/v1/default.asp

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.