YCL Petrol ve Madencilik halka arz oluyor,tarihi belli oldu mu?

YCL Holding Genel Müdürü Burak Öğün, şirket olarak birçok alanda yatırımlarını hızlandırdıklarını ve halka arz için gerekli çalışmaları başlattıklarını bildirmişti 2020 yılında. YCL Petrol ve Madencilik daha yakından tanıyalım…

İHA HALKA ARZ

2020 YILININ SON GÜNLERİNDE YENİ HALKA ARZ HABERİ

DOMİNO’S PİZZA HALKA ARZ HABERİ İÇİN TIKLAYINIZ

YCL Petrol ve Madencilik

YCL Petrol ve Madencilik A.Ş. olarak stratejik bir portföy yapısına sahiptir. Bu kapsamda yatırımlarda değer maksimizasyonu sağlamak YCL Petrol ve Madencilik ’in yönetsel çerçevesini oluşturmaktadır.

Faaliyetlerimizi ‘gelecek için’ sloganıyla 2019 yılında tek çatı altında topladık. Bütüncül bir yaklaşımla etkin bir yönetim anlayışının tesis edilmesi, YCL Petrol ve Madencilik ’in temel dayanağını oluşturmaktadır.

YCL Petrol ve Madencilik olarak mevcut yatırımlarımızın kapasitesini artırma amacının yanında, süreklilik gösterir şekilde yeni fırsatları kovalayan, bununla birlikte risk analizi ve yönetimi yaklaşımıyla entegre kapsayıcı bir iş geliştirme stratejisi benimsemekteyiz. 

Misyonumuz

Sürdürülebilir kalkınma ilkesine uyumlu bir şekilde maksimum güven düzeyi tesis ederek maksimum değer artışı sağlamak.

Vizyonumuz

Ulusal ve uluslararası düzeyde yüksek marka değerine sahip, yenilikçi ve kalıcı bir kuruluş olmak.

KAYNAK

https://www.yclpetrolmaden.com/hakkimizda

YASAL UYARI

SPK yayınlanması istenen uyarı : Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiye yatırım amaçlı değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar , portföy yönetim şirketleri , mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevçevesinde sunulmaktadır.Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.